دایکست

 Untitled-2

واحد طراحی :
واحد طراحی وظیفه تهیه نقشه های دو بعدی ، سه بعدی و نقشه های مونتاژ مربوط به قالب جهت استفاده واحد قالبسازی را به عهده دارد.


واحد قالب سازی :
وظیفه این واحد ساخت قالب های مورد نظر مطابق نقشه های اجرایی واحد بوده و با وجود این واحد شرکت توانایی اجرای جزئی ترین نظرات مشتری را در قطعات دارا بوده و برآورده کننده نیازهای وی می باشد. مزیت دیگر این واحد ساخت قالب ها و ابزارها متناسب با ظرفیت و ابعاد دستگاه ها بوده که خود باعث صرفه جویی در زمان تولید می باشد. ضمناً این واحد مسئولیت تعمیر و نگهداری کل قالبهای موجود را طبق برنامه تعمیر و نگهداری به عهده داشته و مشکل تعمیرات دوره ای قالبهای دایکست را که باعث افزایش عمر مفید قالب می باشد را مرتفع نموده است .

واحد ریخته گری دایکست :
واحد ریخته گری دایکست با ماشین هایی در تناژ 250 تن الی 400 تن وظیفه تولید قطعات را بعهده دارد . همچنین کیفت بالای قطعات تولیدی توسط این واحد مدیون استفاده از شمش آلیاژ شده شرکتی (مطابق با آلیاژ درخواستی مشتری) بجای استفاده از شمش دستریز و ضایعات موجود در بازار میباشد .

واحد پلیسه گیری و پرداخت :
در این واحد قطعات تولید شده در واحد ریخته گری ، توسط دستگاه های پرس پلیسه گیری شده و برای پرداخت کامل توسط دستگاه های مختلف (مطابق نیاز مشتری) ، پرداخت کاری میشود .

واحد ماشین کاری :
در این واحد قطعات تولیدی پرداخت شده با توجه به نیاز مشتری ماشین کاری میشود .(سوراخ و قلاویز کاری، ،تراشکاری و ...)

واحد کنترل کیفی :
واحد کنترل کیفیت کلیه واحد ها را تحت نظر داشته و فعالیت آنها را تحت کنترل خود مطابق درخواست مشتریان دارد.

واحد مونتاژ و بسته بندی :
پس از ماشینکاری ، قطعات جهت مونتاژ به این واحد ارسال می گردند . وظیفه این واحد ، مونتاژ قطعات مختلف ، بسته بندی و ارسال آن به انبار می باشد . همچنین مشتریان ، مجموعه های آماده را در بسته بندی مخصوص با ذکر کامل مشخصات محصول و نام تولید کننده دریافت مینمایند .

درباره ما

 واحد تولیدی گام در سال 1362 فعالیت خود را در زمینه ساخت قالب های صنعتی و تولید قطعات دایکستی در منطقه صنعتی تهرانپارس آغاز نمود و اکنون پس از طی سالها خدمت صادقانه به صنایع کشور جزء واحد های معتبر در زمینه ساخت قالبهای دایکست ، تولید قطعات آلومینیومی و زاماکی بروش دایکاست در کشور می باشد . واحد تولیدی گام تولیدات خود را به صنایع مختلفی از جمله صنایع لوازم خانگی ، صنایع الکتریکی ، صنایع گاز و ... ارائه نموده است . این واحد تولیدی به واسطه سابقه کار و تجربیات مدیران پایه گذار آن در زمینه قالبسازی و ریخته گری تحت فشار موفق به تولید موفقیت آمیز قطعاتی پیچیده چه  ... ادامه مطلب

تماس با ما

آدرس : 

 تهران ،  سه راه تهرانپارس، جاده دماوند ، خیابان سازمان آب ، کوچه دوم غربی ، پلاک 3

 

 تلفکس :           77339771

 

                    

 

موقعیت ما